Pastaruosius kelerius metus, projektuodami inžinerinius tinklus, naudojame pažangiausią inžinerinio projektavimo programinę įrangą, kuri suteikia galimybę dirbti BIM aplinkoje. Esame įsitikinę, kad tai ne pasirinkimas, bet būtinybė. Visi MEPCO inžinieriai dirba su BIM projektavimo programomis, tokiomis kaip Autodesk Revit, Magicad, DDS-CAD. Kartu su profesionaliais mūsų šalies architektais kuriame šiuolaikiškus, visiškai realistiškus statinių BIM modelius.

Nuolatos augant pastatų energinio naudingumo ir aplinkosauginiams reikalavimams, inžinerinės šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos tampa ypatingai svarbiais pastato komponentais, siekiant sukurti energetiškai efektyvų, komfortišką, prie aplinkos sąlygų prisitaikantį pastatą. 

MEPCO inžinieriai yra sukūrę ne vieno naujo biuro, prekybos, komercinio ir gyvenamojo pastato ŠVOK sistemų koncepciją, bei parengę šių sistemų techninius projektus. Turime didelę patirtį projektuojant inovatyvias inžinerines sistemas renovuojamuose pastatuose. ŠVOK projektus rengiame BIM aplinkoje.

Esame įsitikinę, kad netolimoje ateityje vandens kokybė ir jo tausojimas bus viena svarbiausių temų mūsų gyvenime, todėl jau dabar stengiamės atsižvelgti į artėjančius iššūkius ir savo užsakovams siūlome inovatyvius, efektyvius ir ilgaamžiškus vandentiekio ir nuotekų šalinimo techninius projektus. 

MEPCO inžinieriai turi didelę patirtį rengiant vandentiekio ir nuotekų šalinimo techninius projektus įvairios paskirties pastatuose. 
Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų projektus rengiame 3D formatu, BIM aplinkoje.

Patalpų apšvietimas, automatika, ryšių tinklai yra tai, kas užtikrina komforto sąlygas darbo ir gyvenimo aplinkoje. 
Rengdami elektrotechnikos, automatikos ir silpnų srovių projektus, stengiamės būti žingsniu priekyje ir savo projektuose naudojame pažangias inžinerinių tinklų technologijas. 
Mūsų elektrotechnikos ir silpnų srovių projektuotojai turi sukaupę didelę patirtį rengiant tiek naujos statybos, tiek modernizavimo techninius projektus. 
Elektrotechnikos projektus rengiame 3D formatu, BIM aplinkoje.

Building Information Modeling (BIM) - tai procesas, kuris apima visa pastato gyvavimo ciklą – nuo pradinės idėjos, projektavimo, statybos iki pastato eksploatacijos ir nugriovimo. 

Projektuoti BIM aplinkoje leidžia mūsų naudojamos pažangios, šiuolaikiškos inžinerinio projektavimo programos. Naudojame pastato informacinį modeliavimą kurdami savo projektus, nes tai suteikia galimybę mūsų Užsakovams betarpiškai dalyvauti projektavimo procese, nuotoliniu būdu peržiūrėti kuriamą pastato informacinį modelį, bendrauti su projekto dalių autoriais, teikti pasiūlymus ir pastabas. BIM leidžia identifikuoti galimas klaidas (pvz. inžinerinių sistemų susikirtimus) jau pačioje projekto kūrimo stadijoje, todėl išvengiama didesnių kaštų taisant panašias klaidas statybos metu. 


BIM sutrumpina projektavimo terminą. Kiekvienas BIM elementas projekte atvaizduojamas 3D formatu ir turi savyje visą reikiamą informaciją, kuri vėliau panaudojama ne tik statybos, bet ir pastato eksploatacijos eigoje.