Nekilnojamojo turto priežiūra keliasi į mobiliąją erą

pexels-photo-147408.jpeg

Granlund išleidžia naują mobiliųjų paslaugų veikimo modelį, kuris pakeis organizacijų pastatų valdymą ir patenkins šiuolaikinius pastatų valdytojų poreikius.

Mobilusis veikimo modelis naudojasi naująja Granlund Manager mobiliąja programėle, kuri išleista 2017-ųjų birželį.

„Daugelis iš mums puikiai pažįstamų paslaugų jau persikėlė į mobiliąją erą, pavyzdžiui, bankininkystės paslaugos. Dabar atėjo pastatų priežiūros eilė. Tikrai, verta atnaujinti nekilnojamo turto priežiūros praktiką, ypač kai pristatomi nauji, mobiliam darbui pritaikyti, įrankiai“, — sako Granlund Manager Projektų vadovė Ville-Veikko Lallukka.

Kaip vienas naujų įrankių minima, birželį pristatyta, Granlund mobilioji programėlė Mobile Manager, kuri sukurta siekiant palengvinti nuotolinį darbą. Su nauja programa sukurtas Mobilusis veikimo modelis palengvina kliento organizacijos nekilnojamo turto valdymą ir padaro jį veiksmingesniu, o taip pat jo veiksmingumą pripažįsta ir patalpų naudotojai, kurie modelį laiko pageidautinu privalumu.

Lallukka pažymi teigiamus Mobiliojo veikimo modelio savybes: „Pavyzdžiui, pastato priežiūros užduočių atlikimas gali būti atliekamas realiuoju laiku ir nebereikia prisijungti prie kompiuterio, kai tam tikra užduotis yra atlikta, tam, kad atlikimas būtų pažymėtas. Be to, galima tiesiogiai pažiūrėti mobilioje programėlėje, kokia yra kita užduotis. Tai sumažina laiką praleistą pereinant nuo vieno darbo prie kito, o taip pat gali būti optimizuojamas laikas pereinant nuo vieno objekto prie kito.“

Su verslo modelio pradžia, priežiūros personalas nebeturi atsiminti savo užduočių, tačiau visada gali jas patikrinti ir patvirtinti tiesiai iš aplikacijos, kur taip pat galima prioritetizuoti užduotis ir į jas atsakyti. Nekilnojamo turto naudotojams, mobilusis veikimo modelis suteikia greitesnį atsakymo laiką į jų priežiūros prašymus.

Programa sukuria šias galimybes, tačiau mobilusis veikimo modelis detaliai jas analizuoja, o mes, savo ruožtu, kasdien sprendžiame kaip galėtume kuo geriau išnaudoti šį įrankį kasdieniniame gyvenime.

Įrankio privalumai maksimaliai padidinami dėl veikimo dizaino. Mobilusis veikimo modelis sukurtas ir pritaikytas bendradarbiaujant su klientais, produkto dizaino ir vystymo susitikimuose. Po išryškinimo, modelis pristatomas aptarnavimo personalui ir vadovams, jie apmokomi naudotis produktu. Kartu su nustatytais tikslais, užtikrinami iš anksto patvirtinti atsakymai ir atsiliepimai bei ataskaitos.

„Mes pradėjome dirbti su tikslu, kad, paprasčiausiai, puikaus įrankio nepakanka – organizacija taip pat žiūri kaip šis įrankis pakeis atliekamų darbų tvarką. Žinoma, pagrindinis tikslas išlieka suteikti galimybę dirbti dar geriau. Mobilusis veikimo modelis, iš esmės, palengvina personalo priežiūrą“, — pabrėžia Lallukka.

 

Dėl daugiau informacijos:

MEPCO, Granlund Manager atstovas Lietuvoje

Mindaugas Šimkus

+370 611 25264

mindaugas@mepco.lt