Nuo 2008 metų veikianti MEPCO, UAB yra nepriklausoma inžinerinių sistemų projektavimo ir pastatų energetikos konsultacijų bendrovė. Mūsų veiklos sritys yra inžinerinių sistemų – šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo,  vandentiekio ir nuotekų, elektrotechnikos, elektroninių ryšių ir silpnų srovių projektavimas, bei pastatų energetikos konsultacijos – energijos vartojimo auditai pastatams ir pramonei, energinio naudingumo sertifikatai, modernizavimo investicijų projektai, galimybių studijos, energetinių parametrų matavimai, termovizija.

inžinerinis projektavimas

   Pastaruosius kelerius metus, projektuodami inžinerinius tinklus, naudojame pažangiausią inžinerinio projektavimo programinę įrangą, kuri suteikia galimybę dirbti BIM aplinkoje. Esame įsitikinę, kad tai ne pasirinkimas, bet būtinybė. Visi MEPCO inžinieriai dirba su BIM projektavimo programomis, tokiomis kaip Autodesk Revit, Magicad, DDS-CAD.  Kartu su profesionaliais mūsų šalies architektais kuriame šiuolaikiškus, visiškai realistiškus statinių BIM modelius.

 

Pastaruosius kelerius metus, projektuodami inžinerinius tinklus, naudojame pažangiausią inžinerinio projektavimo programinę įrangą, kuri suteikia galimybę dirbti BIM aplinkoje. Esame įsitikinę, kad tai ne pasirinkimas, bet būtinybė. Visi MEPCO inžinieriai dirba su BIM projektavimo programomis, tokiomis kaip Autodesk Revit, Magicad, DDS-CAD.

Kartu su profesionaliais mūsų šalies architektais kuriame šiuolaikiškus, visiškai realistiškus statinių BIM modelius.

Pastatų energetika

    Nuo 2008 metų MEPCO, UAB vykdo pastatų energetikos konsultacijų veiklą.     Pastatų energetikos skyriaus veiklos sritys yra pastatų energetikos konsultacijos – energijos vartojimo auditai pastatams ir pramonei, energinio naudingumo sertifikatai, modernizavimo investicijų projektai,   galimybių studijos, energetinių parametrų matavimai, termovizija.   Pastatų energetikos skyriuje dirba atestuoti savo srities profesionalai. Darbuotojai nuolat kelia kvalifikacines žinias ir kompetenciją.

 

Nuo 2008 metų MEPCO, UAB vykdo pastatų energetikos konsultacijų veiklą.

Pastatų energetikos skyriaus veiklos sritys yra pastatų energetikos konsultacijos – energijos vartojimo auditai pastatams ir pramonei, energinio naudingumo sertifikatai, modernizavimo investicijų projektai, galimybių studijos, energetinių parametrų matavimai, termovizija.

Pastatų energetikos skyriuje dirba atestuoti savo srities profesionalai. Darbuotojai nuolat kelia kvalifikacines žinias ir kompetenciją.

Keletas mūsų projektų